Září 2010

Heh?? já se vzmohla na článek.

27. září 2010 v 17:39 | Corí:P |  Moje přiblbí přihlouplí kecy který nikoho nezajímaj :)
Dobrý den to jsem tu ale dlouho nebyla.
News:
Nový layout.
Tod vše s blogovýho "světa" v tom mým je toho novýho spousta=P

...........

Tenhle víkend si excelentně užívám a kdo nemá dnesak volno tomu se jen vysmívám=PP včerejšek a předvčerejšek byli skvělý=)) v sobotu jsem šla a kámoškama který jsem tak dlouho neviděla ven♥♥ na letnou když pršelo takže skvělý a večer jsem se vypařila na privátek prej v šest hodin: Mami já du ze psem čau.. když du dolu po schodech ještě slyšim jak máma řve: Ale vždyt psa si tu nechala=D no ale byla jsem tam jen pár hodin v jedenáct jsem poslušně šla domu=D ale stejně to bylo dokonalé=)

ted zrovna s kámoškou okukujem gypli kam pudem příští rok....Já se tam těšim fakt moc tedy nic proti naší miniaturní školičce v centru města
ale gympl bude jiný caffé♥♥ tak jo to bude asi vše....tak se zatím mějte♥ ještě jsem dám nějaký fotky aby jste věděli, že u toho compu nesedí nějakej plešatej padesátiletej uchyl ale jen normální ošklivá holka=P

Takže FOTKY pod perexem=D

Music MTV awards 2010

20. září 2010 v 15:40 | Corí:P
Po dlouhý době článek=P měla jsem nějakou krizu=/ a včera jsem se koukala na music MTV awards 2010.

Kdo se nekoukal tak si to někde najdete=P 


Best ROCK VIDEO-Nominováni: 30 seconds to mars - Kings and Queens Muse - uprisng Paramore - něco=D
My comment- Tak já jsem samodřejmě pro Jareda♥♥ ježiši miluju ho♥ Muse a Paramore jsou taky strašně skvělý ale...30Stm♥
A jak to dopadlo- 30 seconds to mars -  Kings and Queens

Vše a nejen to pod perexem.

♥"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi"♥

6. září 2010 v 19:38 | Corí:P

Kurt Cobain - Dopis na rozloučenouTento dopis píše tak trochu blázen, který by evidentně byl radši věčně si stěžujícím děckem, takže by mu mělo být dobře rozumět. Všechna varování od punk rockových harcovníků, kterých se mi dostalo od té doby, co jsem se dostal do styku s řekněme "etikou" nezávislého života a s pohostinností vaší komunity, se ukázala být velmi pravdivá. Příliš mnoho let jsem nepocítil vzrušení z poslechu nebo skládaní hudby, čtení a psaní. Kvůli tomu se cítím nade vše vinen. Například před vstupem na scénu, když světla zhasnou a dav začne fanaticky ječet, nepůsobí to na mě, jako to působilo na Freddieho Mercuryho, který to zřejmě miloval, opájel se láskou a obdivem davu, což je něco, co hluboce obdivuji a co mu závidím. Skutečností je, že už dál nemůžu podvádět kohokoli z vás. Prostě to není fér ani pro vás ani pro mne. Nejhorší zločin, jaký si dovedu představit, je okrádat lidi tím, že předstírám, že mě to, co dělám, baví. Někdy mi připadá, že před vstupem na scénu by měly být píchačky. Dělal jsem, co bylo v mých silách, abych si vážil toho, co mám (a já si toho vážím, věřte mi, že ano, ale ne dost). Vážím si faktu, že já, že my jsme ovlivnili a pobavili spousty lidí. Musím být jeden z těch narcistů, co si věcí začnou vážit, až je po všem. Jsem příliš citlivý. Potřebuji být trochu lhostejný abych měl zase ten enthusiasmus, co jsem míval jako dítě. Na našich posledních 3 turné se mi dařilo daleko víc si vážit lidí, které jsem osobně znal a našich fanoušků, ale pořád nedokážu překonat tu frustraci, pocit viny a soucitu, který ke každému chovám. V každém z nás je dobro a já si prostě myslím, že miluju lidi až příliš, tak moc, že je mi z toho tak kurevsky smutno. Smutné, citlivé, nevděčné znamení Ryb, proboha… Proč si prostě neužíváš? Nevím. Mám skvělou ženu, ve které se snoubí ambice s pochopením a dceru, která mi tolik připomíná, jaký jsem sám býval -plný lásky a radosti. Líbá každého, koho uvidí, protože všichni jsou hodní a nikdo jí neublíží. A to mne děsí, že už nemohu dál. Nemohu vystát představu, že Frances jednou bude blbě se cítící, sebedestruktivní, mrtvej rocker, jako jsem já. Mám se dobře, velmi dobře a jsem vděčný, ale od svých sedmi let jsem začal pociťovat nenávist k lidem. Jenom proto, že pro lidi je to prostě tak jednoduché přijít a domoci se soucitu. Jenom proto, že lidi miluju a je mi jich tolik líto. Děkuji vám všem za vaše dopisy a zájem během posledních let. Jsem moc excentrický a náladový člověk. Jíž nemám sil a tak si pamatujte: Je lepší shořet než vyhasnout.

Mír, lásku a porozumění.

Kurt Cobain Frances a Courtney, zůstanu na vašem oltáři.

Prosím, Courtney, jdi dál, kvůli Frances, kvůli jejímu životu, který bude beze mne o tolik šťastnější. Miluji tě, miluji tě
Víte já ho miluju♥.....

Layout Lady Gaga, Caffé lady+překvapení.

5. září 2010 v 13:56 | Corí:P |  Layouty
ZDE....Hm, no já nevěděla co přidat, moc se mi nelíbí hlavne tan font co jsem použila na lady...hrůza no nic=/ mam nějakou krizi=D jinak ale jsem objevila starý layout takový zvláštní ale strašně se mi zalíbil je na něm Kurt Cobain.. je jednoduchej a přitom přeplácanej zpracování je strašné ale přesto uvažuji o tom ho použít... no tak vám ho ukážu prostě mi přijde že mě dost popisuje=D to co mám ráda td, Kurta miluju o proti němu takovou Rihannu kterou mám ted na Layoutu nesnášim... no tady je: ...tady..., asi bych potřebovala poradit=) 


Nový layout

3. září 2010 v 19:01 | Corí:P |  Layouty
Riri
No jsem i docela spokojená Rihannu mám ráda tedy dlouho jsem neměla ale love the way you lie je prostě pecka♥♥ miluji tu písničku strašlivě moc hlavně Eminema je bombovej♥ ale RiRi je tam taky skvělá=) a te amo prostě jsem si jí ted docela oblíbila=)) zdroj png: Tady, ocenuji práci=) tady je:

+Zrovinka jsem smazala skoro deset affs které neobíhají, nepřidávají články a tak dále....brzy asi udělám nějaké vyhodnocení ffs=)) protože vás mám strašnlivě ráda=))

Layout Selena Gomez, school is back.

2. září 2010 v 19:11 | Corí:P |  Layouty
Selena

Tak..... mě se docela líbí ale něco mi tam strašně chybí.... škola, hmm docela sem se těšila teda na lidi. Ale je ze mě šprtka=D myslím tím to, že od osmičky se posílá vízo na gympl kam budu chtít jít takže se budu muset snažit=) No k layoutu, tady je:


PLEASE HELP!!!!!!!!!!

1. září 2010 v 17:46 | Corí:P
Bože. ted jsem byla u kámošky na pc, na mozille a ten layout mi tam vuuuubec!!! nevychází!!!! mam
 tam po straně takový šedý okraje a navíc záhlaví zabírá celou základní stránku. PLEASE!!! KOD MÁ MOZILLU????????????????????????
 řekněte mi jak vám vychází??? ách jo!