Říjen 2010

ách jo, nemám co psát, mám grafickou krizi a ty dvě nejlepší skončily!!!!! Grrrr.......Nemam to tu ráda.

23. října 2010 v 15:22 | Corí:P
Bože, ted jsem zrovna dvě hodiny tvořila nějaký layout, po dvou hodinách jsem zjistila, že je to na hovno a s neuloženou prácí jsem vypla photoshop trošku toho lituju ale co..... Před pár dněma jsem se málem zbláznila protože beze slova zrušila blog jedna z mých nejoblíbenějších affs Mellany...Milovala jsem ty její články...achich ouvej tak jdu aspon k ostatním zlatům když v tom se stane to co se stát nemělo ona♥ s nejlepšíma článkama které se daly číst pořád, s krásnýma jednoduchýma layoutama, s užasnýma názorama si zrušila blog ách jo, Mej* ježiši to mě tak se*e, ani jsem jí nemohla říct, že její blog byl jeden z nejlepších a né kvůli grafice kterou tady každej řešíte!!!! nejde jen o grafiku ku*va!!!! Grrrrrrrrrrrrr, ale kvuli tomu co psala.....ách jo nechci si blog zrušit mam tu moc věcí na které nechci zapomenout ale mam na to strašlivou chut!!!! Grrr.....Omluvte mě...ten nový layout hmmm, strašnej všechno je tu strašný, chtěla jsem si zlepšit blog ale všechno se jen zhoršilo...ách jo.
nazdar.

Reknstrukce.

17. října 2010 v 15:27 | Corí:P
.............

Portfolio.

17. října 2010 v 12:42 | Corí:P
Layouty s celebritami- 
Leigthon

Lady GaGa

with Tay

with brit

Vyrážet za tmy....vracet se za tmy. - Sraz grafofilů pořádané stránkou Layfor.blog.cz

16. října 2010 v 21:12 | Corí:P
Tak.=D Mě osobně se to líbilo, moc. Všichni mě strašně příjemně překvapily=)) 
Blanch, Asheen, Momoko, Gormal, Becky, Strangbeb, Freezy, Ajja atd....=))
Ta chajovna byla strašně krásná prostě mě osobně se ten den až na prosezených šest hodin ve vlaku(!!!!) fakt líbil, hlavně jsem po strašně dlouhý době byla v Brně, je to tam strašně krásný=))

2x Layout with Lady GaGa+ Kousek soukromí.

6. října 2010 v 8:08 | Corí:P |  Layouty
Docela dost se mi líbí hlavně kvůli těm fotkám, jinak nic moc.
Dneska toho moc nepřidávám ještě jsem udělala jeden "anime" layout ale je tak nepovedenej, že no dobře hodim ho sem ale je strašnej, hrůza vidte? no nic tak se zatím mějte, včerejší den byl hroznej jsme se šly s kamarádkama kouknout na nějaké gympli na které by jsme chtěli pak jít...docela vyčerpávající=))) Ted je osum a já jsem v pyžamu u počítače=DD jsem si řekla, že pujdu až na druhou hodinu=)) 

Tenhle víkend jsme měli narozeninovou párty=)) protože já a tři best friends jsme měli nedávno(v červenci=DD) narozeniny no bylo to teda něco=)) jeden kluk si šel ven zapálit a ztratil se=DD nebo dva kluci šli koupit ještě nějakej chlast my jsme na ně uplně zapoměli a oni pak zazvonily a prej: Tady policie bylo nám hlašeno že u vás pijí nezletilý pustte nás nahoru.....ježiši taková panika to jste nezažily=DDD ale nakonec vše ok...sice jsme trošku chlastu vylili z okna=DD ale v pohdě, bylo to něco=)) tak já se du asi připravovat do školy zatíííím=)))♥

what I love?

3. října 2010 v 15:01 | Corí:P |  Me
Jared Leto
This is love...
Cč.