Layouty

2x Layout with Lady GaGa+ Kousek soukromí.

6. října 2010 v 8:08 | Corí:P
Docela dost se mi líbí hlavně kvůli těm fotkám, jinak nic moc.
Dneska toho moc nepřidávám ještě jsem udělala jeden "anime" layout ale je tak nepovedenej, že no dobře hodim ho sem ale je strašnej, hrůza vidte? no nic tak se zatím mějte, včerejší den byl hroznej jsme se šly s kamarádkama kouknout na nějaké gympli na které by jsme chtěli pak jít...docela vyčerpávající=))) Ted je osum a já jsem v pyžamu u počítače=DD jsem si řekla, že pujdu až na druhou hodinu=)) 

Tenhle víkend jsme měli narozeninovou párty=)) protože já a tři best friends jsme měli nedávno(v červenci=DD) narozeniny no bylo to teda něco=)) jeden kluk si šel ven zapálit a ztratil se=DD nebo dva kluci šli koupit ještě nějakej chlast my jsme na ně uplně zapoměli a oni pak zazvonily a prej: Tady policie bylo nám hlašeno že u vás pijí nezletilý pustte nás nahoru.....ježiši taková panika to jste nezažily=DDD ale nakonec vše ok...sice jsme trošku chlastu vylili z okna=DD ale v pohdě, bylo to něco=)) tak já se du asi připravovat do školy zatíííím=)))♥

Layout Lady Gaga, Caffé lady+překvapení.

5. září 2010 v 13:56 | Corí:P
ZDE....Hm, no já nevěděla co přidat, moc se mi nelíbí hlavne tan font co jsem použila na lady...hrůza no nic=/ mam nějakou krizi=D jinak ale jsem objevila starý layout takový zvláštní ale strašně se mi zalíbil je na něm Kurt Cobain.. je jednoduchej a přitom přeplácanej zpracování je strašné ale přesto uvažuji o tom ho použít... no tak vám ho ukážu prostě mi přijde že mě dost popisuje=D to co mám ráda td, Kurta miluju o proti němu takovou Rihannu kterou mám ted na Layoutu nesnášim... no tady je: ...tady..., asi bych potřebovala poradit=) 

Nový layout

3. září 2010 v 19:01 | Corí:P
Riri
No jsem i docela spokojená Rihannu mám ráda tedy dlouho jsem neměla ale love the way you lie je prostě pecka♥♥ miluji tu písničku strašlivě moc hlavně Eminema je bombovej♥ ale RiRi je tam taky skvělá=) a te amo prostě jsem si jí ted docela oblíbila=)) zdroj png: Tady, ocenuji práci=) tady je:

+Zrovinka jsem smazala skoro deset affs které neobíhají, nepřidávají články a tak dále....brzy asi udělám nějaké vyhodnocení ffs=)) protože vás mám strašnlivě ráda=))

Layout Selena Gomez, school is back.

2. září 2010 v 19:11 | Corí:P
Selena

Tak..... mě se docela líbí ale něco mi tam strašně chybí.... škola, hmm docela sem se těšila teda na lidi. Ale je ze mě šprtka=D myslím tím to, že od osmičky se posílá vízo na gympl kam budu chtít jít takže se budu muset snažit=) No k layoutu, tady je:

Nový Layout s (nečekaně=D) Taylor Momsen

18. srpna 2010 v 21:07 | Corí:P
Je tady=) Docela se mi líbí=) Docela jednoduchý, okřídlený, modrý=) to mi vyhovuje, no dyžtak projevte názor ted se musím dívat na tv=D ale jak se tak na něj koukám ještě ho pozměnim pár věcí mi nesedí=)

WARNING - POZASTAVUJI DO ZAČÁTKU ZÁŘÍ=(( ZATÍM SE TU MĚJTE=PP+ STÁLE PROBÍHÁ CHALLENGE!

Layout-Britney Spears

18. srpna 2010 v 13:45 | Corí:P
No... nevím je takovej nebíčkovskej, nevím jestli se to uplně hodí k Britney ona není uplnej Andílek=) 
BRIT

Ale co je to jen Layout=P ALe na těch fotkách mi příjde nelítostně krásná=/ Já nevím k Britney nějakej vztah nemám teda moc se mi líbí od ní jedna jediná písnička-Everytime je krásná dál Brit neřeším Layout je s ní proto protože ty fotky jsou fakticky krásný=D No to je jedno tady je...


Layout with Rihanna

12. srpna 2010 v 12:00 | Corí:P
"S kliknutím na obrázek se vám zobrazí větší velikost"
S kým- S Rihannou=)
Zdroj fotek- ELLE magazine
autor- Corí

new lay...Taylor Momsen

8. srpna 2010 v 16:24 | Corí:P
s kým- Taylor Momsen
kdo je- užasná zpěvačka a herečka ján osobně jí miluji kvůli zpěvu miluju její skupinu(the pretty reckless 
doba dělání- asi hodina
spokojenost -ježiš miluju jí,miluju ty fotky,i tu texturu no a ten lay? mám ho ráda:) takže spokojenost-90%
autor laye- Corí

Lay with Dakota Fanning

29. července 2010 v 11:40 | Corí:P
 ÁÁÁ Dakotu zbožnuju je skvělá zdroj abych byla poctivá tohodle nádherného photoshootu je ZDE jinak k designu líbí se mi vcelku, hlavně textura, barvy atd:) 

Lay with Selena Gomez

28. července 2010 v 17:15 | Corí:P
No tak tady je:) mě osovně se docela líbí, textura krásná fotky taky a docela se mi líbí i moje uprava barev no ujde no:D
Novej design noo:D

16. května 2010 v 17:29 | Corí >_<
Doufám že se líbí:)

Novej design...se....mnou a....bartem simpsonem:D

6. března 2010 v 0:24 | Mrs.K
Líbí????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:)snad jo já nevim mě se docela líbí až na ty popisky v menu .....

PS: Bublinu 100000% vyhrála Nyuu opravdu vtipnééé ocenuju:))
 
 

Reklama