Me

what I love?

3. října 2010 v 15:01 | Corí:P
Jared Leto
This is love...
Cč.

Me.PHOTO-0.1

23. července 2010 v 19:54 | Corí:P
C.Č.:P

Photo-Roma

17. května 2010 v 18:25 | Corí >_<
Koment: Já sem ta v vlevo v tý hoperský mikině tak je kámoše já moc hiphop neposlouchám:P vedle je jedna z best kámošek:) 
Koment:Nejlepšejší lidi od nás ze třídy:)V coloseu:)

Koment:Coloseum:P

Koment:Tady vipadám jak debil ale musela sem to sem dát:)

Koment:Opřená o coloseum:P
Koment:V italském metru jenom mě tam sere na klíne ten kámoščin batoh vipadám tam s nim jako sociál:D:D

Koment: V masce vipadá jak debil:P

Koment:S další kámojdou neboli další divná fotka:D

Koment:........:D

Koment:Tam vzadu v tom tílku:)No to je asi vše co sem dám:P no ale jo docela good photky:)


Mrs.K ... Info0.1

3. února 2010 v 13:56 | Mrs.K


Mrs.K pravým ménem Kornélie je13let žije v praze a má ráda: Svoje kámoše muziku Facebook vás:) Offspirngi Kissáky zrovna ted si příšerně oblíbila BRUSLENÍ Tělocvik Prci prci prcičky Ranní show evropy2 pohovku u nás ve škole těstoviny Puding Kluky:) Dlouhatánký sprchy:) přestávky nemá ráda přísný učitele nudu Češtinu fyziku nafoukance lži lidi co pomlouvaj moje kamarády Tokio hotel Jinak lidi si o ní myslej že je trochu magor nojoo to asi je:) A to je asi to hlavní co by jste o ní měli vědět:))

já??? :)

29. prosince 2009 v 17:47 | Mrs.K
kdo já vlastně sem? no nová forma života :) teda aspon se tak někdy cítím a lidi si to o mě myslí :) UPOZORNENI:sem docela doooooooooooooost velkej magoor :) jak vznikla přezdívka Mrs.K? no normálně nevim na rozmyšlení přezdívky sem měla asi stejně času jako na vymišlení jména blogu takže přiznávám obě jsou blbí :) ale prtže se menuju Kornélie tak Mrs.K a Fun-web je docela pochopitelný :) a ty čtyři nuly to je...můj pin telefonu :D Co mam ráda? u mě vedou tydle 3věci a nejdůležitější věci v mým živote 1...kamarádi a rodina 2...Zábava 3....Muzika Ještě nějaké otázečky? na všechny odpovídám :)
 
 

Reklama